Pildistamine

Fotosessioon looduses ja mere ääres 2h: 200€ / 30 fotot
Pildistamine toimub Lohusalu looduses ja mere ääres. Jalutame ja leiame sobivaid asendeid, nurki ja kompositsioone pildistamiseks. Üldjuhul on Lohusalu poolsaare läänekaldal muud rahvast liikumas vähe.

Fotosessioon hobusega 1,5h: 200€ /20 fotot
Pildistan Sind Lahemaal Leona tallis.

Fotosessioon looduses 1.5h: 80€ soodushind 50€ /10 fotot
Pildistan Sind Lohusalu looduses ja mere ääres.

Arvesta palun, et iga sessiooni ajast kulub alguses mingi osa asjade ärapanemisele, vajadusel riiete vahetusele ja näiteks mere äärde jalutamisele. Viimane võtab aega nii 8-10min.

SAADA PÄRING:

  TINGIMUSED:

  Pildistan õues loomuliku valgusega.

  Pildistamise hind ei sisalda meikimist. Küll aga räägime läbi enne pildistamist, millised mõtted on soovide ja riietuse osas ning leiame ühise nägemuse.

  Fotosessioon Lohusalus näeb välja nii: kui jõuad kohale, saad enne pildistamist asjad ära panna meie majja ja vajadusel ümber riietuda. Asume poolsaare tipu lähedal ja mere äärde jalutame 8-10 minutiga.

  Hobusega pildistamine toimub Leona talli koplis Lahemaal. Hobusega pildistamisel tuleb arvestada, et tegu on siiski loomaga, kes võib käituda ettearvamatult. Leona tallis saame kasutada kas hobust või poni, kes on rahulikumad.

  Fotod jagan dropboxi vahendusel 7-10 tööpäeva jooksul peale pildistamist jpg formaadis. Fotosid töötlen kergelt, originaalfotosid ei väljasta.

  Tasumiseks saadan arve, mis peab olema tasutud pildistamise päevaks.

  Minust saad veidi lugeda siit